EĞİTİM

EĞİTİM

Logo Akademi

Logo AkademiLogo, Logo Akademi  çatısı altında, Logo çözümleri konusunda yeni uzmanlar yetiştirmeyi, Logo kullanan firma çalışanlarının ve yetkili İş ortaklarının yetkinliğini artırmayı hedeflemektedir. Bu amaçla; tüm Logo kullanıcılarına, Logo İş Ortakları'na ve Logo Uzmanı adaylarına yönelik Logo çözümleri ve kişisel gelişim konularında detaylı eğitim alma şansı sunmaktadır. Logo Akademi faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.logoakademi.com.tr adresini ziyaret edebiliriniz.

Logo Kullanıcı Eğitimleri

Logo Kullanıcı Eğitimleri

Logo kullanıcıları, yetkili Logo İş Ortakları’ndan Logo çözümleri hakkında yerinde eğitim hizmeti alabilmektedirler. Dilerlerse, Yetkili Eğitim Merkezleriaracılığıyla, düzenlenen “Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Uzmanlığı” eğitimlerine katılarak "Logo Sistem Uzmanı" sertifikasına sahip olabilmektedirler. Ayrıca, Logo Akademi bünyesinde düzenlenen, iş hayatında ihtiyaç duyacakları, Yönetim ve Liderlik, Satış Teknikleri, İkna Yönetimi, Müzakere Teknikleri, Profesyonel Sunum Becerileri gibi konularda sertifikalı eğitimlere de katılabilmektedirler.

 

Logo İş Ortağı Eğitimleri

Logo İş Ortağı Eğitimleri

Logo, bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak hedefiyle, Logo Akademi çatısı altında, Logo çözümleri konusunda yeni uzmanlar yetiştirmeye ve yetkili İş ortaklarının yetkinliğini artırmaya yönelik eğitimler düzenlemektedirler. Logo Akademi bünyesinde, konusunda uzman kişiler tarafından, Logo çözümleri ve kişisel gelişim konularında kapsamlı ve uygulamalı eğitimler düzenlenmektedir.